Ana Sayfa Üye Girişi
Firma Ekle Firma Ara Bireysel Üye Ol İçeriği Paylaşın Butonu
Hatay Rehberim
biber döner
Brf Trailer Hatay Antakyaekrem otomotivsemirbaşak sürücüilhan büro
Hatay Life
BST Çeliş Yapı
Köşe Yazarları

Anketimiz
En Cok Hangi Radyoyu Dinliyorsunuz
Super Show Radyo
%26,0
Hatay Fm
%18,5
Şok Radyo
%16,3
Akdeniz Fm
%13,0
Dost Fm
%11,1
Melodi Fm
%5,99
Asya Radyo
%4,63
Mavi Radyo
%4,25
Toplam Oy : 1035
    Tüm Anketler
Bellur Reklam
Günün Fotoğrafı
Nöbetçi Eczaneler | Tümü »
Eczaneler Kapalı.
Son Eklenen Haber Listesi
Çok Okunan Haber Listesi
Son Eklenen Firma Listesi
2015 Hit Firma Listesi

MKÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNİYET SERGİSİ

 Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, mezun olacak gençlerin yaptığı eserlerle halkla buluşturmanın sevincini yaşadıklarını ifade etti.
boyut boyut boyut boyut boyut
MKÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNİYET SERGİSİ
 Güder, Antakya Belediyesi Eski Binasında MKÜ Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitim Bölümü Resim-iş Öğretmenliği bölümü öğrencilerinin yaptığı mezuniyet sergisinin açılışını Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aynur Özfırat ile yaptı.
     Eğitimini aldıkları sanatın eserlerini sergileme imkanı bulan öğrencilere sanatçı diyen Güder, hepsi birbirinden kıymetli eserlerin sergisini yapmaktan dolayı mutlu olduklarını aktardı.
 
 
     Serginin danışman Öğretim Görevlisi Abdurrahman Eren ise öğrencilerin eğitim gördükleri alanda ortaya koydukları eserleri sergileyerek, öğrencilerin özgüvenini kazanmalarını sağlamayı hedeflediklerini belirtti.
     Eren, 24 öğrencinin eserini sergileme fırsatı bulduğu sergi konusunda da öğrenciler eserlerini toplumla paylaşarak sanatla toplum arasında bir köprü oluşturmalarını istediklerini ifade etti.
     Sanatı eğitimle yaşamı birbirine bağlayan köprü olarak gören Eren, estetik kaygıyı, düzenlenen sergi ile hem öğrencilere hem de topluma kazandırmayı amaçladıklarını kaydetti.
     Eren, sergide 55 adet tual üzerine akrilik ve yağlı boya çalışmasını olduğunu, konusunun serbest olan sergide 24 öğrencinin görev aldığını belirtti.
     Ayrıca serginin 13 Mayıs Cuma gününe kadar açık olacağını kaydeden Eren, tüm Antakyalıları sergiyi gezmeye davet etti.
             
galeri      haber
MKÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNİYET SERGİSİ MKÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ MEZUNİYET SERGİSİ
Resimleri Orjinal Boyutunda Görmek İçin İlgili Resmin Üzerine Tıklayınız.
İlk - Muharip_Gazilerden_Vali_Lekesiz_e_ziyaret  Önceki - MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNE YÖNELİK EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ
Sonraki - GÜVENLİ  EĞİTİM  GÜVENLİ OKUL  PROJESİ  Son -
Tarih
:
11.05.2011
Güncellenme
:
11.05.2011
Kategorisi
:
Eğitim-Öğretim
Okunma Sayısı
:
4755
Yorum Sayısı
:
0
Kaynak
:
www.hatayrehberim.or...
yorum yazın yorumları okuyun bilgi yazdır

Habere Ait YorumlarToplam Yorum Sayısı : 0

yorum yok
Henüz Yorum Yazılmamıştır... İlk Yorumu Siz Yazın...

Kategorideki Diğer Haberler

MKÜ DE  ERGENLİK DÖNEMİ SORUNLARI SEMİNERİ

» MKÜ DE ERGENLİK DÖNEMİ SORUNLARI SEMİNERİMustafa Kemal Üniversitesi’nde Personel Daire Başkanlığı ve Psikolojik Danışma ve Rehberlik Birimi tarafından “Ergenlik Dönemi” konulu seminer verildi.

28.11.2013
Hit : 1564

MKÜ DE EĞİTİM İÇİN PROTOKOLLER İMZALANDI

» MKÜ DE EĞİTİM İÇİN PROTOKOLLER İMZALANDIMÜSİGEM TTO’nun organizasyonu ile düzenlenecek olan ve KOSGEB onaylı eğitim için Mustafa Kemal Üniversitesi, KOSGEB Hatay Hizmet Merkezi ve EĞİTİM-BİR-SEN arasında  MKÜ Toplantı Salonunda işbirliği protokolü imzalandı.

12.10.2013
Hit : 1886

MKÜ DE VİZYON 2023 TOPLANTISI

» MKÜ DE VİZYON 2023 TOPLANTISIMustafa Kemal Üniversitesi 2023 yılı vizyonunun oluşturulması için Üniversite Senatosunun 17.07.2013 tarih ve 18/4 sayılı toplantısında alınan karar ile başlayan çalışmalar, 8 Ekim 2013 tarihinde saat 10:00’da Rektörlük Senato Toplantı Salonu’nda yapılan Bilgilendirme Toplantısı ile ivme kazandı.

10.10.2013
Hit : 1595

MKÜ AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ

» MKÜ AKADEMİK YILI AÇILIŞ TÖRENİ Ziraat Fakültesi önünden Atatürk Anıtı’na kadar kortej yürüyüşle başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Atatürk Anıtına çelenk konulmasıyla devam etti.

12.10.2013
Hit : 1519

MKÜ DE ETİK KURUL

» MKÜ DE ETİK KURULMustafa Kemal Üniversitesi(MKÜ) Etik Kurulu son toplantısında üniversite mensuplarına yönelik ‘Etik Rehberi’ni hazırladı.

07.10.2013
Hit : 1575

Öğrenciler Üniversiteyi ve Hatayı Tanıdı

» Öğrenciler Üniversiteyi ve Hatayı Tanıdı    2013 / 2014 öğretim yılında, ilk defa kayıt yapan öğrencilerin, üniversitenin olanaklarından haberdar olmaları, başarılı ve mutlu bir öğrenim hayatı için gerekli konularda bilgi sahibi olmaları ve yöreye alışmalarını kolaylaştırmak adına Üniversite ve Hatay Yöresi Tanıtım Toplantıları gerçekleştiriliyor.

04.10.2013
Hit : 1680

MKÜ  Dünya Yaşlılar Günü  Kutlama Mesajı

» MKÜ Dünya Yaşlılar Günü Kutlama MesajıHer yaşın bir güzelliği olduğu gibi yaşlılıkta hayatın en güzel yanıdır. Mustafa Kemal Atatürk’ün "Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır.

01.10.2013
Hit : 1385

MKÜ DE YÖNETİCİLERE HİZMET İÇİ EĞİTİM

» MKÜ DE YÖNETİCİLERE HİZMET İÇİ EĞİTİMMustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğünde görev yapan daire başkanları, şube müdürleri ve makam görevlilerinin yanı sıra Hatay Valiliğinde görevli şube müdürleri ve makam görevlilerine yönelik verilen hizmet içi eğitim devam ediyor.

01.10.2013
Hit : 1441

MKÜ DE DEPREM KONFERANSI

» MKÜ DE DEPREM KONFERANSITürkiye Deprem Mühendisliği Derneği tarafındandüzenlenen veMustafa Kemal Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen “2. Türkiye Deprem Mühendisliği ve Sismoloji Konferansı”nın açılışı Atatürk Konferans Salonu’nda yapıldı.

26.09.2013
Hit : 1784

Diş Hekimliği Fakültesi İlk Öğrencilerini Aldı

» Diş Hekimliği Fakültesi İlk Öğrencilerini AldıBu yıl ilk öğrencilerini alan Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenciler için hoş geldiniz programı düzenlendi.

26.09.2013
Hit : 1960

Hızlı Menü
Ana Sayfa
Hakkımızda
Firma Rehberi
Firma Ekle
Ürünler
Haberler
İlanlar
Site İletişim
Gizlilik ve Kullanım
Yasal Uyarı
Üyelik Seçenekleri
Site Haritası